Trainingsprogramma

180218 foto homepage website 1500 533

 

Maandag      
Tijd Team Veld Trainers
       
tot 18.30 BSO 1A  
18.00 - 19.00 JO12-2 1B John Veldhuizen
18.00 - 19.00 JO11-2 3A André Smits
19.00 - 20.00 JO13-1 1A Robert Hagendoorn
19.00 - 20.00 JO13-2 3A Lars Tjai-Meu-Chong / Sander Reintjes
19.00 - 20.00 JO15-2 1B Henk Kramer
20.15 - 21.45 JO16-2 3A Henk Kramer
20.15 - 21.45 JO17-1 1B Marc Jonkers / Thed van der Gun
20.15 - 21.45 JO19-2 3B Henk Kramer
20.15 - 21.45 JO19-1 1A Arend van Ravenhorst / Maarten Scherpenzeel
       
Dinsdag      
Tijd Team Veld Trainers
       
tot 18.30 BSO 1A  
18.00 - 19.00 JO10-1/JO10-2/JO11-3 3A Dimitri Vrauwdeunt e.a.
18.00 - 19.00 JO11-1 1B Harold Verbeek / Michel van Aken
18.30 - 19.30 JO14-1 3B Vincent de Vries / Michel Barth
18.30- 19.45 JO12-1 1A Piet Verschoor
19.00 - 20.15 JO16-1 3A Harold Beuk
20.15 - 21.45 Tweede elftal 3A/3B Michael van Beugen
20.15 - 22.00 Eerste elftal 1A/1B Michel van Aken / Ad Spee
       
Woensdag      
Tijd Team Veld Trainers
       
17.45 - 19.15 JO9-1/-2/-3/-4/JO8-1/-2 1A/1B Melvin Steenbeek e.a.
18.00 - 19.00 Champions League 3A Ouders
18.00 - 19.00 JO12-2 3B John Veldhuizen
18.00 - 19.00 JO11-2 TH André Smits
19.00 - 20.00 JO13-1 3A Robert Hagendoorn
19.00 - 20.00 JO15-2 3B Henk Kramer
19.15 - 20.15 JO13-2 1A Lars Tjai-Meu-Chong / Sander Reintjes
20.15 - 21.45 JO16-2 1A Henk Kramer
20.15 - 21.45 JO17-1 3B Marc Jonkers / Thed van der Gun
20.15 - 21.45 JO19-2 1B Henk Kramer
       
Donderdag      
Tijd Team Veld Trainers
       
tot 18.30 BSO 1A  
18.00 - 19.00 JO10-1/JO10-2/JO11-3 3A Dimitri Vrauwdeunt e.a.
18.30 - 19.30 JO11-1 1B Harold Verbeek / Michel van Aken
18.30 - 19.30 JO14-1 1A Vincent de Vries / Michel Barth
18.30 - 19.45 JO12-1 3A Piet Verschoor
19.00 - 20.15 JO16-1 1B Harold Beuk
20.00 - 21.30 Zondagteam TH  
20.00 - 21.30 Maxivrienden TH  
20.00 - 21.30 JO19-1 3A/3B Arend van Ravenhorst / Maarten Scherpenzeel
20.00 - 21.30 Tweede elftal 3A/3B Michael van Beugen
20.15 - 22.00 Eerste elftal 1A/1B Michel van Aken / Ad Spee
       
Zaterdag      
Tijd Team Veld Trainers
       
09.30 - 10.30 Minivrienden TH Maarten / Michiel / Vincent
09.30 - 10.30 Champions League TH Trainingsgroep N. van Workum